Skip to content
Polska
Po prostu Kobieta
Blog o "Ładnych" rzeczach
menu
Strona główna
Myśli rano nieuczesane
Ładne rzeczy
Recenzje
Przepiśnik
Tam, gdzie nogi poniosą
O mnie
Kontakt
img_4017
Posted on
12 grudnia, 2016
by
Kasia
Post navigation
O „Fúsim” Dagura Kári’ego – bo „człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać”…
Dodaj komentarz
Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się
zalogować
, aby móc dodać komentarz.